+380964207140
Пн-сб 9:00-18:00

Про нас

Компанія "Ritual" ось уже понад 10 років працює в сфері ритуальних послуг - виготовлення пам'ятників з граніту, габро і лабрадориту, меморіальних комплексів та інших виробів.

Пам'ятники з граніту з відмінним якісним оформленням портрета. Нові ексклюзивні моделі пам'ятників і скульптур. Створення, доставка та встановлення меморіальних комплексів - весь перелік ритуальних послуг по виробам з граніту. Постійні знижки на обсяг + індивідуальний підхід до кожного клієнта! У нас працюють чудові фахівці: дизайнери, різьбярі, полірувальники, художники. Наші вироби користуються попитом не тільки на ринку України, але і ближнього зарубіжжя.

Дивіться наші каталоги, вибирайте форму пам'ятника з граніту, родовище і зв'яжіться з нашим фахівцем. Ми впевнені, що зможемо знайти спільну мову з клієнтом і наша робота і її вартість не залишить Вас в розчаруванні. За рахунок широкого і сформованого складського асортименту продукції, наявності власного виробництва і тісної співпраці з підприємствами нашого профілю ми здатні в короткі терміни виконати будь-які побажання клієнта.

Завантаження...